Jak probíhá výuka

Domů > O nás > Jak probíhá výuka

Mobirise Website Builder

Teoretická výuka

Teoretická příprava uchazečů o řidičské oprávnění probíhá každé úterý a středu v době od 1400 hod. v moderní učebně na ul. Lužická 14 ve Znojmě (ukázat na mapě).

Již půl hodiny před začátkem výuky se sem můžete přijít osobně zeptat na cokoliv, co Vás zajímá, vyzvednout si přihlášku či domluvit si začátek Vaší výuky (můžete nám samozřejmě i zavolat či napsat).

Moderní učebna na ulici Lužická

Útulná a moderní učebna Autoškoly Chládek Znojmo

V srpnu 2011 jsme otevřeli novou, moderně vybavenou učebnu na ul. Lužická 14 ve Znojmě.

Výpočetní technika v učebně Autoškoly Chládek Znojmo

Útulná a prostorná učebna je vybavena mj. výpočetní a projekční technikou…

Interaktivní dotyková tabule v učebně Autoškoly Chládek Znojmo

…a interaktivní dotykovou tabulí.

Pavel Chládek z Autoškoly Chládek Znojmo při teoretické výuce

I sebelépe vybavená učebna by samozřejmě neměla smysl bez dobrých učitelů, čehož jsme si dobře vědomi – očekávejte proto od nás srozumitelný výklad, kultivovaný přednes a množství postřehů z praxe.

Co všechno vás můžeme naučit?

Nabídka našich služeb neobnáší pouze teoretickou a praktickou přípravu pro získání některého z řidičských oprávnění.

Ikona odborná školení
Odborná školení řidičů

Řidičům z povolání jako první na Znojemsku nabízíme vstupní i pravidelná odborná školení v rozsahu 140 nebo 280 hodin, resp. 7 nebo 35 hodin.

Ikona kondiční jízdy
Kondiční jízdy

Řidičům a řidičkám, kteří se delší dobu nepohybovali v provozu, nemají potřebnou jistotu v řízení nebo si chtějí dále procvičit složitější manévry (např. parkování, couvání, jízda s malým přívěsným vozíkem či jízda na sněhu), přijdou vhod individuální kondiční jízdy.

Ikona znovuzískání řidičského oprávnění
Znovuzískání řidičského oprávnění

Neváhejte se na nás obrátit též v případě, že potřebujete získat zpět řidičské oprávnění, jež vám bylo odebráno.

Způsoby výuky

Individuální

Nejpoužívanější a nejoblíbenější způsob. Ve skupině je max. 5 uchazečů. Výuka probíhá podle individuálního studijního plánu formou osobních konzultací, které lze přizpůsobit časovým požadavkům uchazečů. Ve skupině je maximálně 5 uchazečů. Minimální počet hodin praktického výcviku např. pro skupinu B činí 28 hodin.

Základní

Výuka probíhá na učebnách v rozsahu hodin stanovených zákonem. Ve skupině je více než 5 uchazečů. Minimální počet hodin praktického výcviku např. pro skupinu B činí 28 hodin.

Sdružený

Výuka a výcvik dvou nebo více skupin (podskupin) řidičského oprávnění. Výuka probíhá v počtu hodin stanovených pro skupinu s nejvyšším počtem. Praktický výcvik probíhá v minimálním počtu hodin stanoveným pro každou skupinu (podskupinu) samostatně.

Rozšiřující

Výuka je určena pro řidiče, kteří již vlastní řidičské oprávnění určité skupiny, a mají zájem svůj ŘP rozšířit o další skupinu či podskupinu.

Doplňující

Tato forma výuky a výcviku se provádí u žadatelů, kterým ještě nebylo vydáno ŘO anebo žádají o vydání ŘO na skupinu „A“ bez omezení.

Učebnice

Našim studentům doporučujeme učebnice od nakladatelství VogelSchroter, které si u nás mohou koupit za zvýhodněnou cenu. Součástí učebnic jsou i zkušební otázky v tištěné podobě či na CD-ROM (dle výběru). Pokud již nějakou učebnici máte, přineste ji prosím s sebou na první hodinu. Řekneme Vám, odpovídá-li současným předpisům a je-li možné se z ní učit.

Učebnice si nemusíte kupovat, nabízíme je k zapůjčení.

Zobrazit větší mapu

Drag & Drop Website Builder